Förtroendevald   Lars Hagström (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lars_bgn@hotmail.com
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige ers 2018-10-15 --
Barn- och grundskolenämnden led 2018-01-01 --
Valnämnden led 2015-01-01 --
 
Uppdaterad 2018-11-15 07:05:29