Förtroendevald   Mikael Jensen (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   mikael.jensen@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Lantmäterinämnden 1:e v.ordf 2019-01-01 --
Stadsbyggnadsnämnd led 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen ers 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Stadsbyggnadsnämnd led 2018-01-01 -- 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2017-01-01 -- 2017-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2016-01-01 -- 2016-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunstyrelsen ers 2014-11-04 -- 2018-11-05
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Stadsbyggnadsnämnd led 2014-01-01 -- 2014-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2013-01-01 -- 2013-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2012-01-01 -- 2012-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2011-01-01 -- 2011-12-31
Kommunstyrelsen ers 2010-11-30 -- 2014-12-31
Lantmäterinämnden ers 2009-07-01 -- 2010-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen led 2006-12-01 -- 2010-11-29
 
Uppdaterad 2019-11-11 07:05:34