Förtroendevald   Lars Tunberg (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lars.tunberg@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige ers 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Socialnämnden led 2007-10-15 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen ers 2006-12-01 -- 2010-11-29
Kultur- och fritidsnämnden ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige led 2002-11-01 -- 2006-10-31
Barn- och grundskolenämnden ers 1999-01-01 -- 2002-12-31
Barn- och grundskolenämnden ers 1998-06-09 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2019-11-11 07:05:34