Förtroendevald   Jan-Åke Willumsen (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   janake.willumsen@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Stadsbyggnadsnämnd ers 2019-01-01 --
Stadsbyggnadsnämnd ers 2018-01-01 -- 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2017-01-01 -- 2017-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2016-01-01 -- 2016-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Stadsbyggnadsnämnd led 2014-01-01 -- 2014-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2013-01-01 -- 2013-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2012-01-01 -- 2012-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2011-01-01 -- 2011-12-31
Lantmäterinämnden ers 2009-07-01 -- 2010-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2007-01-01 -- 2010-12-31
Barn- och grundskolenämnden ers 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige ers 1994-11-01 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2019-07-23 07:05:28