Förtroendevald   Agneta Lundahl Dahlström (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   agneta.lundahldahlstrom@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen 2:e v.ordf 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Barn- och grundskolenämnden 2:e v.ordf 2018-01-01 -- 2018-12-31
Barn- och grundskolenämnden 2:e v.ordf 2017-01-01 -- 2017-12-31
Kommunstyrelsen led 2016-11-28 -- 2018-11-05
Barn- och grundskolenämnden 2:e v.ordf 2016-01-01 -- 2016-12-31
Barn- och grundskolenämnden 2:e v.ordf 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunstyrelsen led 2014-11-24 -- 2014-11-24
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Barn- och grundskolenämnden 2:e v.ordf 2014-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen led 2010-11-30 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige led 2002-11-01 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2020-02-27 07:05:35