Förtroendevald   Leif Gripestam (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen ordf 2014-11-04 -- 2018-11-05
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunstyrelsen ordf 2010-11-30 -- 2014-12-31
Barn- och grundskolenämnden v.ordf 2005-01-27 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsen ers 1999-01-01 -- 2002-11-07
Kommunfullmäktige led 1998-11-01 -- 2002-10-31
 
Uppdaterad 2019-07-23 07:05:28