Förtroendevald   Filippa Reinfeldt (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   filippa.reinfeldt@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Socialnämnden ordf 2003-01-01 -- 2005-01-27
Kommunfullmäktige led 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunstyrelsen ordf 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnden ers 1997-02-20 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2019-07-19 07:05:28