Förtroendevald   Benita Funke (c) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   benita.funke@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden led 2020-01-01 --
Barn- och grundskolenämnden led 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Barn- och grundskolenämnden led 2018-01-01 -- 2018-12-31
Barn- och grundskolenämnden led 2017-01-01 -- 2017-12-31
Barn- och grundskolenämnden led 2016-01-01 -- 2016-12-31
Barn- och grundskolenämnden led 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Barn- och grundskolenämnden led 2014-01-01 -- 2014-12-31
Barn- och grundskolenämnden led 2013-01-01 -- 2013-12-31
Barn- och grundskolenämnden led 2012-01-01 -- 2012-12-31
Barn- och grundskolenämnden led 2011-01-01 -- 2011-12-31
Kultur- och fritidsnämnden led 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 1996-02-22 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige led 1994-11-01 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2020-05-25 07:05:33