Förtroendevald   Joachim Holmqwist (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige ersättare 2017-06-19 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige led 2010-11-01 -- 2014-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2006-12-01 -- 2010-11-29
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden ersättare 2005-03-17 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2020-05-25 07:05:33