Förtroendevald   Camilla Ifvarsson (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   camilla.ifvarsson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden ordf 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen led 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Barn- och grundskolenämnden ordf 2018-01-01 -- 2018-12-31
Barn- och grundskolenämnden ordf 2017-01-01 -- 2017-12-31
Kommunstyrelsen led 2016-02-15 -- 2018-11-05
Barn- och grundskolenämnden ordf 2016-01-01 -- 2016-12-31
Barn- och grundskolenämnden ordf 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunstyrelsen ers 2014-11-04 -- 2016-02-15
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Barn- och grundskolenämnden ers 2014-01-01 -- 2014-12-31
Barn- och grundskolenämnden ers 2013-01-01 -- 2013-12-31
Barn- och grundskolenämnden ers 2012-10-22 -- 2012-12-31
Kommunfullmäktige led 2008-11-24 -- 2010-10-31
 
Uppdaterad 2019-07-22 07:05:29