Förtroendevald   Ragnar Lundgren (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Valnämnden led 2019-01-01 --
Valnämnden led 2017-06-19 -- 2018-12-31
Valnämnden ers 2015-01-01 -- 2017-06-19
 
Uppdaterad 2019-07-19 07:05:28