Förtroendevald   Anna Berg Willumsen (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige ers 2016-01-19 -- 2018-10-14
Barn- och grundskolenämnden ers 2014-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige led 2013-10-29 -- 2014-10-14
Barn- och grundskolenämnden ers 2013-01-01 -- 2013-12-31
Barn- och grundskolenämnden ers 2012-01-01 -- 2012-12-31
Barn- och grundskolenämnden ers 2011-01-01 -- 2011-12-31
 
Uppdaterad 2019-09-18 07:05:38