Förtroendevald   Barbro Richter Steene (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   barbro.richtersteene@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kultur- och fritidsnämnden led 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige ers 2017-12-13 -- 2018-10-14
Socialnämnden led 2014-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnden led 2013-01-01 -- 2013-12-31
Socialnämnden led 2012-01-01 -- 2012-12-31
Socialnämnden led 2011-01-01 -- 2011-12-31
 
Uppdaterad 2019-11-11 07:05:34