Förtroendevald   Camilla Brodin (kd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   camilla.brodin@kristdemokraterna.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden led 2018-01-01 --
Kommunstyrelsen led 2014-11-04 --
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 --
 
Uppdaterad 2018-01-17 07:05:33