Förtroendevald   Robert Stopp (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   robert.stopp@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Gymnasie- och näringslivsnämnd led 2020-01-01 --
Gymnasie- och näringslivsnämnd led 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Kultur- och fritidsnämnden ordf 2018-01-01 -- 2018-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ordf 2017-01-01 -- 2017-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2016-02-15 -- 2018-11-05
Kultur- och fritidsnämnden ordf 2016-01-01 -- 2016-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ordf 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden 1:e v.ordf 2014-01-01 -- 2014-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden 1:e v.ordf 2014-01-01 -- 2014-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden 1:e v.ordf 2013-01-01 -- 2013-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden 1:e v.ordf 2012-06-18 -- 2012-12-31
 
Uppdaterad 2020-05-25 07:05:33