Förtroendevald   Gunnel Allard (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden 1:e v.ordf 2018-08-10 -- 2018-10-01
Socialnämnden 1:e v.ordf 2018-01-01 -- 2018-08-10
Socialnämnden 1:e v.ordf 2017-01-01 -- 2017-12-31
Kommunstyrelsen ers 2016-11-28 -- 2018-11-05
Socialnämnden 1:e v.ordf 2016-11-28 -- 2016-12-31
Socialnämnden ers 2016-01-01 -- 2016-02-15
Socialnämnden ers 2015-01-01 -- 2015-12-31
 
Uppdaterad 2019-07-22 07:05:29