Förtroendevald   Thomas Öster (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   thomas.oster@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kultur- och fritidsnämnden led 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Kultur- och fritidsnämnden ers 2018-01-01 -- 2018-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ers 2017-01-01 -- 2017-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ers 2016-01-01 -- 2016-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ers 2015-01-01 -- 2015-12-31
 
Uppdaterad 2019-07-22 07:05:29