Förtroendevald   Örjan Winkvist (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   orjan.winkvist@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden led 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige ers 2018-10-15 --
Socialnämnden led 2018-10-01 -- 2018-10-01
Socialnämnden led 2018-10-01 -- 2018-12-31
Socialnämnden ers 2018-01-01 -- 2018-01-01
Socialnämnden ers 2018-01-01 -- 2018-10-01
Socialnämnden ers 2017-01-01 -- 2017-12-31
Socialnämnden ers 2016-11-28 -- 2016-12-31
 
Uppdaterad 2019-09-18 07:05:38