Förtroendevald   Charlotte Törnstrand (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   charlotte.tornstrand@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden ersättare 2022-01-01 --
Socialnämnden ersättare 2021-01-01 -- 2021-12-31
Socialnämnden ersättare 2020-01-01 -- 2020-12-31
Socialnämnden ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2022-08-11 07:05:33