Förtroendevald   Caroline Magnusson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   caroline.magnusson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Stadsbyggnadsnämnd led 2021-01-01 --
Stadsbyggnadsnämnd led 2020-04-20 -- 2020-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2020-01-01 -- 2020-04-20
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2018-01-01 -- 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2017-01-01 -- 2017-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2016-12-19 -- 2016-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-02 07:05:37