Förtroendevald   Elin Ekeroth (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   elin.ekeroth@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kultur- och fritidsnämnden led 2022-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2021-04-20 --
Kultur- och fritidsnämnden led 2021-01-01 -- 2021-12-31
Kultur- och fritidsnämnden led 2020-01-01 -- 2020-12-31
Kultur- och fritidsnämnden led 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 -- 2021-04-20
Kultur- och fritidsnämnden led 2018-01-01 -- 2018-12-31
Kultur- och fritidsnämnden led 2017-04-18 -- 2017-12-31
 
Uppdaterad 2022-08-11 07:05:33