Förtroendevald   Stefan Andersson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden 2:e v.ordf 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen ers 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-01-17 07:05:26