Förtroendevald   Anne-Marie Malmsten (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   anne-marie.malmsten@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kultur- och fritidsnämnden led 2022-01-01 --
Kultur- och fritidsnämnden led 2021-05-17 -- 2021-12-31
Socialnämnden ersättare 2020-01-01 -- 2020-12-31
Socialnämnden ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Socialnämnden ersättare 2018-10-01 -- 2018-12-31
Socialnämnden 1:e v.ordf 2018-10-01 -- 2018-10-01
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2018-01-01 -- 2018-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2017-06-19 -- 2017-12-31
 
Uppdaterad 2022-08-11 07:05:33