Förtroendevald   Bengt Nilsson (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Socialnämnden ersättare 2018-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämnden ersättare 2018-01-01 -- 2018-01-01
Socialnämnden ersättare 2017-11-06 -- 2017-12-31
 
Uppdaterad 2020-05-25 07:05:33