Förtroendevald   Ann Andersson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   ann.andersson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2020-01-01 -- 2020-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 --
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2018-05-21 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-02 07:05:37