Förtroendevald   Pietro Marchesi (c) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   pietro.marchesi1@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden ersättare 2020-01-01 --
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2020-01-01 --
Barn- och grundskolenämnden ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2020-05-25 07:05:33