Förtroendevald   Lena Kvarnström (c) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lena.kvarnstrom@taby.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Gymnasie- och näringslivsnämnd ersättare 2022-04-19 --
Socialnämnden led 2022-01-01 --
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2022-07-06 07:05:31