Förtroendevald   Angelica Andersson (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   angelica.andersson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden led 2020-01-01 --
Barn- och grundskolenämnden led 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2020-09-26 07:05:36