Förtroendevald   Thore Wiberg (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   thore.wiberg@taby.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Valnämnden led 2019-01-01 --
Stadsbyggnadsnämnd ers 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen led 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-11-11 07:05:34