Förtroendevald   Michael Lundahl (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   michael.lundahl@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden ers 2012-01-01 -- 2012-06-18
Barn- och grundskolenämnden ers 2011-01-01 -- 2011-12-31
Kommunfullmäktige ers 2014-10-15 -- 2016-08-23
Stadsbyggnadsnämnd ers 2017-01-01 -- 2017-11-06
Stadsbyggnadsnämnd ers 2016-01-01 -- 2016-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2015-11-02 -- 2015-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2015-10-06 -- 2015-11-02
Stadsbyggnadsnämnd ers 2015-01-01 -- 2015-10-06
Kommunfullmäktige led 2016-08-23 -- 2017-11-06
Stadsbyggnadsnämnd led 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2019-07-23 07:05:28