Förtroendevald   Alexander Eriksson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 -- 2019-02-11
Socialnämnden ersättare 2016-01-01 -- 2016-11-28
Socialnämnden ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Socialnämnden led 2018-10-01 -- 2018-10-01
Socialnämnden led 2018-10-01 -- 2018-12-31
Socialnämnden led 2018-01-01 -- 2018-10-01
Socialnämnden led 2017-01-01 -- 2017-12-31
Socialnämnden led 2016-11-28 -- 2016-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-26 07:05:36