Förtroendevald   Björn Ohlsson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   bjorn.ohlsson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden ers 2018-01-01 -- 2018-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden ers 2017-09-04 -- 2017-12-31
Lantmäterinämnden ers 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Socialnämnden led 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2019-05-24 07:05:35