Förtroendevald   Petter Norrthon (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   petter.norrthon@taby.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige ersättare 2021-04-20 --
Barn- och grundskolenämnden ordf 2021-01-01 --
Kommunstyrelsen ersättare 2020-10-05 --
 
Uppdaterad 2021-10-22 07:05:39