Förtroendevald   Robert Stopp (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   robert.stopp@taby.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Gymnasie- och näringslivsnämnd led 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen ers 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-07-24 07:05:29