Förtroendevald   Steven Jörsäter (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   steven.jorsater@taby.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen ersättare 2020-02-13 --
Stadsbyggnadsnämnd led 2020-01-01 --
Valnämnden ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2020-05-25 07:05:33