Förtroendevald   Lena Ljungbäck (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lena.ljungback@taby.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Valnämnden ersättare 2022-06-13 --
Gymnasie- och näringslivsnämnd ersättare 2022-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2021-01-19 --
 
Uppdaterad 2022-08-11 07:05:33