Förtroendevald   Carin Wiklund Jörgensen (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   carin.wiklundjorgensen@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Stadsbyggnadsnämnd led 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Stadsbyggnadsnämnd led 2018-01-01 -- 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2017-01-01 -- 2017-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2016-12-19 -- 2016-12-31
Kommunfullmäktige ers 2016-03-08 -- 2018-10-14
Stadsbyggnadsnämnd ers 2016-01-01 -- 2016-12-19
Stadsbyggnadsnämnd ers 2015-01-01 -- 2015-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2014-01-01 -- 2014-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2013-01-01 -- 2013-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2012-01-01 -- 2012-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2011-01-01 -- 2011-12-31
Kommunfullmäktige 1:e v.ordf 2010-11-01 -- 2014-10-14
Kommunfullmäktige led 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunstyrelsen ers 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2019-09-18 07:05:38