Förtroendevald   Andreas Gustavsson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   andreas.gustavsson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Stadsbyggnadsnämnd led 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige ers 2018-10-15 --
Stadsbyggnadsnämnd led 2018-01-01 -- 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2017-01-01 -- 2017-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2016-01-01 -- 2016-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2015-01-01 -- 2015-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2014-01-01 -- 2014-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2013-01-01 -- 2013-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2012-01-01 -- 2012-12-31
Stadsbyggnadsnämnd ers 2011-01-01 -- 2011-12-31
Kommunfullmäktige ers 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2019-11-15 07:05:31