Förtroendevald   Anita Börlin (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   anita.borlin@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden ersättare 2021-01-01 --
Barn- och grundskolenämnden ersättare 2020-01-01 -- 2020-12-31
Barn- och grundskolenämnden ersättare 2019-03-18 -- 2019-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-02 07:05:37