Förtroendevald   Agneta Lundahl Dahlström (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   agneta@united-bakeries.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden 2:e v.ordf 2018-01-01 --
Kommunstyrelsen led 2016-11-28 --
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 --
 
Uppdaterad 2018-01-17 07:05:33