Förtroendevald   Marie Sjölund (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   marie.sjolund@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige led 2020-05-05 --
Socialnämnden ersättare 2020-01-01 --
Socialnämnden ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 -- 2020-05-05
Socialnämnden ersättare 2018-01-01 -- 2018-01-01
Socialnämnden ersättare 2018-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämnden ersättare 2017-01-01 -- 2017-12-31
Socialnämnden ersättare 2016-01-01 -- 2016-12-31
Socialnämnden ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-14
Socialnämnden ersättare 2014-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnden ersättare 2013-01-01 -- 2013-12-31
Socialnämnden ersättare 2012-01-01 -- 2012-12-31
Socialnämnden ersättare 2011-01-01 -- 2011-12-31
 
Uppdaterad 2020-05-25 07:05:33