Förtroendevald   Leif Odselius (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   leif.odselius@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Lantmäterinämnden ers 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige led 2016-03-08 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige ers 2014-10-15 -- 2016-03-08
 
Uppdaterad 2019-07-19 07:05:28