Förtroendevald   Susan El Hark (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   susan.elhark@taby.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden 1:e v.ordf 2021-01-01 --
Kommunstyrelsen led 2020-10-05 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-05-16 07:05:37