Förtroendevald   Iréne Svenonius (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   irene.svenonius@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Kommunstyrelsen ers 2017-12-18 -- 2017-12-18
Kommunstyrelsen ers 2014-11-04 -- 2017-11-27
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunstyrelsen led 2003-01-01 -- 2005-06-16
 
Uppdaterad 2019-09-18 07:05:38