Förtroendevald   Annica Gryhed (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen led 2018-11-06 -- 2020-10-27
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 -- 2020-10-27
Kommunstyrelsen 2:e v.ordf 2015-10-05 -- 2018-11-05
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden ersättare 2014-01-01 -- 2014-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden ersättare 2014-01-01 -- 2014-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden ersättare 2013-01-01 -- 2013-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden ersättare 2012-01-01 -- 2012-12-31
 
Uppdaterad 2022-08-11 07:05:33