Förtroendevald   Inga Davisson (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   inga.davisson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Lantmäterinämnden led 2019-01-01 --
Valnämnden ersättare 2019-01-01 --
Valnämnden ersättare 2017-06-19 -- 2018-12-31
Lantmäterinämnden led 2015-01-01 -- 2018-12-31
Valnämnden led 2015-01-01 -- 2017-06-19
Lantmäterinämnden led 2011-01-01 -- 2014-12-31
Valnämnden led 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige led 2010-11-01 -- 2014-10-14
Kommunfullmäktige ersättare 2004-07-21 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2021-12-02 07:05:37