Förtroendevald   Gunilla Törnkvist (kd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   gunilla.tornkvist@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden led 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige ers 2018-10-15 --
Barn- och grundskolenämnden ers 2018-03-24 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2019-07-23 07:05:28