Förtroendevald   Rolf E Ericsson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   rolf.ericsson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige ordf 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige led 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige ers 1994-11-01 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2019-11-15 07:05:31