Förtroendevald   Lena Kvarnström (c) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lena.kvarnstrom@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden led 2021-01-01 --
Socialnämnden led 2020-01-01 -- 2020-12-31
Socialnämnden ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-12-02 07:05:37