Förtroendevald   Hans Ahlgren (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   hans.ahlgren@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen 1:e v.ordf 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Stadsbyggnadsnämnd led 2018-01-01 -- 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2017-01-01 -- 2017-12-31
Kommunstyrelsen 1:e v.ordf 2016-02-15 -- 2018-11-05
Stadsbyggnadsnämnd led 2016-01-01 -- 2016-12-31
Stadsbyggnadsnämnd led 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunstyrelsen led 2014-11-04 -- 2016-02-15
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunstyrelsen led 2010-11-30 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen ers 2006-12-01 -- 2010-11-29
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden v.ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige led 2002-11-01 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2019-11-15 07:05:31